Spotkanie opłatkowe

Jak co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, tak i w 2016 spotkamy się na wspólnym świątecznym spotkaniu! Zgodnie z planem zapraszam wszystkich drużynowych, przybocznych, kadry szczepów i hufca na 13.12 (wtorek) na godz. 18.30.

Poza wspólnym jedzeniem i rozmowami planujemy również:
- głośne i serdeczne kolędowanie;
- opowieści świąteczne- będzie można się podzielić swoją historią harcerską związaną ze świętami (weźcie zdjęcia jeśli macie!);
- wspólne zdjęcia.

​Bądźcie z nami! Jeśli dotrzecie później – też zapraszamy;)
Do zobaczenia!

Projekt Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu dofinansowany jest ze środków: Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz m.st. Warszawa.

 

 

 

Kategorie: Aktualności